logotype
logotype

Firma JARMIL® ( ktorej názov je od r.2004 registrovanou ochrannou známkou) je malá firma, majiteľkou ktorej je Jarmila Husárová. Majiteľka pôsobí v odbore, ktorý vyštudovala od roku 1985.

Po získaní niekoľko ročnej odbornej praxe v šití luxusných dámskych odevov sa rozhodla osamostatniť. V roku 1999 otvorila vlastný salón, najprv na Stavbárskej ulici v mestskej časti Vrakuňa, od roku 2006 je sídlo firmy v samostatnej prevádzke v Bratislave - Ružinov. Súčasťou salónu je aj predaj látok.

Hlavnou devízou firmy JARMIL®  je individuálny prístup ku klientkam, ktorým sa tu realizujú modely z donesených aj vo firme zakúpených látok.  Od začiatku patrí medzi samozrejmé služby odborné poradenstvo a návrhy modelov, a tak aj klientky s nie ideálnou postavou odchádzajú zo salónu s kostýmami, šatami alebo inými súčasťami odevov spokojné. Pre  majiteľku nie sú problémom ani návrhy pre klientky v očakávaní potomka, alebo klientky s nadmernými veľkosťami.

V spolupráci s reklamnými agentúrami Progres- reklamná agentúra a GALAR s.r.o. sa táto firma  podieľala na budovaní korporačnej identity a na realizovaní pracovných kostýmov pre firmu SAD Bratislava. Obliekali sa v nej hostesky firmy PC BUSINESS na výstavu COFAX 2003, 2004 a hostesky firmy ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. na automobilových výstavách v roku 2006 a 2007.

 
 

Aktuality

UPOZORNENIE!

Radi Vás obslúžime po telefonickej objednávke na telefónnom čísle 0903960924. Preto nás pred návštevou prosím vopred kontaktujte telefonicky.

Zmena adresy prevádzky: Nitrianska 3, 82108 Bratislava

Hľadám vyučenú dámsku krajčírku so živnostenským listom do dámskeho krajčírskeho salónu.

Novinky

Bytové doplnky, bytový dizajn - dom, byt, kancelária ušitý na mieru. Záclony, závesy, vankúše, prehozy.

Pracujeme aj VÍKEND - SOBOTA podľa dohody na objednávku